Albo Unia Europejska przetrwa, albo będzie wojna!

Opublikowano: 31.12.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2630

Niepokojące słowa wypowiada szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, który w wywiadzie dla włoskiego dziennika “La Repubblica” jawnie straszy, że albo państwa członkowskie oddadzą pełnie władzy do Brukseli i będzie Unia Europejska, albo będzie wojna!

Znany z licznych alkoholowych ekscesów protegowany Angeli Merkel Jean-Claude Juncker udzielił zaskakującego wywiadu. Jeśli nie był wtedy pod wpływem, a przede wszystkim jeśli wiedział co mówi, oświadczył, że albo państwa narodowe zrzekną się władzy, co nazwał “pogłębieniem integracji”, albo nadejdzie wojna, która ułoży odpowiednio sprawy.

“Wystarczy iść na cmentarz wojenny, by zdać sobie sprawę z tego, jaka jest alternatywa dla jedności europejskiej” – powiedział przewodniczący Komisji Europejskiej Jean- Claude Juncker

We wspomnianym wywiadzie Juncker bronił tez samobójczej polityki migracyjnej w UE stwierdzając, że przyjmowanie uchodźców nie jest problemem nie do rozwiązania”i muszą się znaleźć odpowiedzialni politycy, którzy wytłumaczą to obywatelom.

Trudno do końca powiedzieć co miał na myśli pan Juncker, ale wygląda na to, że to też była groźba, względem wszystkich tych, którym nie podoba się podmiana populacji na terenie Europy. Odpowiedzią na rosnący ruch sprzeciwu wobec nieograniczonej imigracji może być rozkręcenie aparatu przemocy wobec tych, którzy ośmielają się publicznie krytykować model multi-kulti.

Zdaniem Junckera Unia Europejska wcale nie upada i nie jest skazana na porażkę. Przyznał jednak, że UE ma przed sobą przyszłość pod warunkiem, że zostanie naprawionych kilka mankamentów. Chodziło mu zwłaszcza o zbyt długo trwające procesy decyzyjne, które spowalniają wszystko w UE.

Nie wiadomo czy groźby wobec Europejczyków to bzdury i efekt alkoholowego nałogu czy też wręcz przeciwnie, ujawnił on plany na wypadek gdyby budowa niemieckiej wersji UE stanęła w martwym punkcie, albo co gorsza gdyby ruch żółtych kamizelek stał się zjawiskiem ogólnoeuropejskim.

Opowieści Junckera o przetrwaniu Unii Europejskiej to mrzonki. Europa w ciągu ostatnich 40 lat zmalała ekonomicznie niemal o połowę, a nawet wtedy miała najwyżej 30 proc. udziału w światowej gospodarce. Teraz to już tylko 15 proc. udziału w światowym rynku i nadal ten trend jest spadkowy.

Autorstwo: Admin ZNZ
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Produkcja spadła ale poziom życia nadal bardzo wysoki. Rzeczywiście nie da się dorównać organizacjom państwowym typu Chiny USA czy Rosja mając 28 parlamentów typu Polski czy Niemiecki i jeden nadrzędny niemal bez uprawnień. Jeśli chcemy być jednym sprawnym państwem, pozbawienie się niezależności państwowej każdego z członków na rzecz rządu centralnego UE to konieczność.
Z tym ze Europejczycy nie koniecznie chcą jednym państwem być. Junkers to wie. Stad strachy wojną. Tylko po wiekiej wojnie podobnej poprzednim dwóm uda się nas zmusić do zmian. Tak samo jak pozbyto sie cesarstw i wprowadzono systemy totalitarne używając pierwszej wojny, potem pozbywając sie totalitaryzmów i wprowadzając polaryzację na demokracje ludowe i kapitalistyczne, tak i teraz Nowy Order cybernetyczno globalny wprowadzic chcą w ten sposób. Tak powiedział ich mentor szatan doradzający Albertowi Pike’owi w słynnym liście. I widać jak na dłoni, ze plan ten zatwierdziła komisja europejska i cały ten Kafkowy układ z Tuskiem na czele. Stad afera z uchodźcami. Wojny bliskowschodnie. Wpompowanie zachodniego potencjału przemysłowego w Chiny. To jeden sprytny szatański plan.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

ue jak szyszka w d. – tak źle i tak niedobrze…

agama
Użytkownik

faszystowska dyktatura zawsze upada