Juncker prawie podpalił kobietę podczas wizyty w Rwandzie

Opublikowano: 10.04.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1445

My Europejczycy zdążyliśmy się już przyzwyczaić do pijackich ekscesów obecnego szefa Komisji Europejskiej, Jean’a Claude’a Junckera, ale mieszkańcy innych krajów z pewnością przecierają oczy ze zdumieniem widząc wyczyny tego nowożytnego Jelcyna. Podczas wizyty w Rwandzie Juncker przeszedł jednak samego siebie gdy niemal podpalił kobietę podczas ceremonii zapalenia znicza upamiętniającego ludobójstwo w Rwandzie.

Obchody 25 rocznicy tragicznych wydarzeń w Rwandzie zakończyły się niemal skandalem. Wyraźnie zataczający się przewodniczący Juncker wraz z innymi gośćmi został poproszony o zapalenie symbolicznego znicza, który symbolizował ponad milion ofiar bestialskiego konfliktu z końca XX wieku.

Wysłannik UE niemal doprowadził do tragedii gdy o mały włos nie podpalił czarnoskórej kobiety, którą zaatakował mimowolnie zapaloną pochodnią. Gdyby nie trzeźwość umysłu jednej z pań asystujących ceremonii, która zatrzymała rękę Junckera, mogłoby dojść do wypadku i poparzenia innego członka uroczystości.

Być może przed ceremonią upamiętniającą odbyła się jakaś suto zakrapiana impreza, na przykład w samolocie. Tajemnicą poliszynela jest to, że szef KE, Jean Claude Juncker, ma problem alkoholowy. Nie trzeba być specjalnie bystrym aby zorientować się, że najważniejszy unijny urzędnik zatacza się publicznie i dziwnie zachowuje.

Oczywiście oficjalnie jego problemy są tłumaczone w rozmaity zabawny sposób, na przykład jako rwa kulszowa, ale to wytłumaczenia będące obrazą dla inteligencji ludzi. Na szczęście kadencja Junckera wkrótce się kończy, ale nie ma pewności czy nie zastąpi go ktoś jeszcze tragiczniejszy od niego.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Henryk Sclaveni
Użytkownik
Henryk Sclaveni

Być może odbyła się zakrapiana impreza. News na poziomie, nie ma co.

Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

To starość a nie chlańsko.

Cosmo
Użytkownik

Z pewnością wirus filipiński.