22 dni do katastrofy? Przecież trwa od 40 lat!

Opublikowano: 27.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 867

Program Macieja Maciaka z cyklu „Musisz to wiedzieć!”.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. najzwyklejszy 27.09.2022 14:07

  Szanowny Panie X, występujący na ekranie. Orlen ma obcych akcjonariuszy, wystarczy sprawdzić w Internecie na “akcjonariusze Orlen”, wielkości około 1/3 akcji. I 1/3 to skarb państwa, 1/3 to Orlen.
  Widać przejrzyście. Czego Pan nie rozumie? Jest Pan głupcem czy działa celowo dla poniżenia P. Tytko? P. Tytko jasno i wyraźnie tłumaczy, można sprawdzić lub mieć odrobinę rozumu. Nie rozumie Pan że polskie złoża mineralne, m. in. węgiel, gaz! uzyskiwany z tych złóż, woda, wystarczaja na zaspokojenie potrzeb całej Europy na minimum dwieście lat? Zbadano, sprawdzono przez polskich naukowców dziesiątki lat temu, Rządy kolejne za pomocą judaszowych mediów podają społeczności, narodowi polskiemu, fałsz ze tak nie jest. gdy Orlen przejmie firmę mającą prawa do wydobycia i korzystania z tych złóż, narodowych naszych, w tym moich bo jestem Polakiem, sprzeda nazistom globalistom nasze bogactwa. To widać od roku 1980, niszczenia gospodarki RP i jej wyprzedaży.
  Aktualnie, poniżej cytat odnaleziony w dniu 27.09.22 r. na jednej ze stron w w Internecie:
  “Prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje- twierdzi Michael Reiss, prezes spółki Eko-Wark z izraelskiej grupy Tahal, która właśnie weszła na polski rynek. Grupa Tahal/Eko-Wark otwarła właśnie swoją siedzibę w Warszawie Zamierza wziąć udział w Projekcie Odra, który ma strategiczne znaczenie dla regionu Europy Środkowej, budżet na poziomie 1,5 mld zł i jest współfinansowany przez rząd Polski i Niemiec. Jest też zainteresowana prywatyzacjami miejskich zakładów wodnych i kanalizacyjnych. Firma uważa , że prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna…”
  Ci żydowscy faryzeusze mają w czterech literach mnie, Pana, cały polski naród, chcą nam odebrać wszystko chociaż śmierć Chrystusa z ich rąk.
  Nadal Pan nie rozumie czy udaje idiotę? Za ww. w cytacie wymienionymi, pewność że są częścią czyli należą do ludobójców Rotschildów, przyjdą kolejni globaliści odbierającym kolejnym narodom ich własność. Przed tym ostrzega P. Tytko. Zabiorą nam dostęp do wody wcześniej ustalając chorendalne ceny za ich dostarczanie wodociągami. Bo woda jest jednym ze skarbów Polski i świata obok ogromnych ilości polskiego węgla i pochodzącego z łupków gazu (potwierdzone naukowo i ukrywane przez judaszów w osobach kolejnych zarządzającycyh RP).
  Przed wyprzedaniem tych bogactw poprzez przejęcie przez Orlen czyli także przez 1/3 ich akcjonariuszy nie Polaków) ostrzega P. Tytko. Człowieku celowo ukrywający ten fakt, ani słowa o fakcie chociaż jasno i jednoznacznie o tym w wystąpieniu P. Tytko, jest Pan kolejnym judaszem w rzędzie obok Kaczyńskiego i jego poprzedników. Plunąć Panu w twarz to mało.

 2. pikpok 27.09.2022 19:14

  @najzwyklejszy,
  ,,Prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje- twierdzi Michael Reiss, prezes spółki Eko-Wark z izraelskiej grupy Tahal”
  Prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w Polsce będzie kolejnym gwozdziem do trumny. Woda niedługo może być bardzo cenna.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.