Rozkręcają nową histerię epidemiczną

Opublikowano: 19.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1111

W dzisiejszym odcinku omawiamy rosnące zagrożenia zdrowotne i ekonomiczne: epidemia krztuśca w Europie, w tym w Polsce, gdzie liczba przypadków gwałtownie wzrasta, oraz kontrowersje związane z modernizacją muru na granicy z Białorusią. Poruszymy także dynamiczny rozwój izraelskiej gospodarki, wspieranej przez zachodnie inwestycje mimo trwającego konfliktu, oraz wpływ rozwijającej się sztucznej inteligencji na emisję CO2 i środowisko. Zapraszamy do dyskusji na temat skutków tych globalnych wyzwań dla zdrowia, bezpieczeństwa i przyszłości naszej planety.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. LichoNiespi 19.05.2024 14:45

    Jesli chodzi o tzw kszusiec…….to przyjmujcie wiencej i wiecej nielegalnych uchodcow…..
    ..a podobno na Ukrainie jest okolo 40 tajnych laboratorium biologiczno-chemicznych…….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.