Wyścig w kosmos

Opublikowano: 18.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 635

W dzisiejszym odcinku przejdziemy przez te chwile, które zdefiniowały XX wiek. Chwile, które wciąż definiują teraźniejszość i nadchodzące lata kosmicznej eksploracji. Będziemy patrzeć na gwiazdy, jak nigdy dotąd. Będziemy poznawać pionierów kosmosu, którzy zaryzykowali wszystko, by spełnić nasze wspólne marzenie – choć na chwile opuścić ziemie i zobaczyć, co jest dalej! Zapraszam was na podróż, która na zawsze zmieni nasze spojrzenie na świat, podróż, która pokaże nam, do czego jako ludzie jesteśmy zdolni. Zapraszam was w kosmos!

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 18.08.2023 16:14

    Film oparty na fałszywych tezach i zmanipulowanej wiedzy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.