Wojenne orędzie Donalda Tuska

Opublikowano: 20.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2500

Tusk już całkowicie odleciał! Nikt go nie powstrzyma, nawet jego wyborcy?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. kolorowa mysz 20.03.2024 14:25

  Jak niskie trzeba mieć IQ by nie rozumieć że rząd ma informacje z wywiadu (wojskowego i nie tylko) i wie o planach Putina dużo więcej niż przeciętne media.

 2. nefalin 20.03.2024 14:52

  Ja nie trawię tego komentatora… W związku z tym nie jestem w stanie oglądać jego filmów.

 3. Siberian Husky Dog 20.03.2024 19:12

  Nie wierzcie furiatowi Tuskowi. Nie chodzi tylko o Glapińskiego, bo zarzuty wobec niego to zupełne pierdy. Tu chodzi o przejęcie NBP przez okupanta, wyzbycie się złota na rzecz niemieckiego Banku Centralnego i wprowadzenie euro. Amber Gold przy tym wale, to była kradzież lizaka.

 4. pikpok 20.03.2024 19:50

  @Siberian Husky Dog, to Bank Centralny w Niemczech jest jeszcze niemiecki? Pewnie tylko z nazwy.
  @kolorowa mysz, żartujesz? Ten rząd to marionetki globalnych pasożytdów, i tak śpiewają jak im zagrają.
  @nefalin, mam to samo.
  https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9457359,tusk-polska-nie-jest-bezposrednio-zagrozona-zdarzaja-sie-incydenty.html

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.