WHO marzy o nowej pandemii?

Opublikowano: 02.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1255

Nowa pandemia na horyzoncie? Masowe odejścia z armii w krajach zachodnich stawiają pod znakiem zapytania ich zdolność obrony, podważając stabilność międzynarodową. Niemcy z kolei budzą kontrowersje, wprowadzając dodatkowe opłaty za gaz, co utrudnia uniezależnienie się od dostaw z Rosji. Pytanie, czy dążenie do niezależności energetycznej jest realistyczne, zwłaszcza gdy prezes największego koncernu naftowego podważa strategię transformacji energetycznej. W obliczu tych wyzwań, jak społeczeństwo i politycy odpowiedzą na te kwestie, wpłynie na przyszłość Europy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.