Rusza akcja przekonywania Polaków do Polexitu

Opublikowano: 21.04.2024 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4059

Rusza #AkcjaEwakuacjazEU organizowana przez Fundację Kampanii Społecznych im. św. Stanisława Papczyńskiego. Inicjatorzy chcą przekonać Polaków do konieczności Polexitu.

Jak wskazali organizatorzy, pierwszym celem ich kampanii jest „poszerzenie świadomości Polaków dotyczącej neokolonializmu, którego jednym z najniebezpieczniejszych narzędzi jest Unia Europejska”. „Chcemy przedstawić Polakom prawdziwą historię i cele tzw. »ojców założycieli«” – dodali.

Organizatorzy kampanii #AkcjaEwakuacjazEU podkreślili, że w wizji „ojców założycieli” od samego początku „Zjednoczona Europa nie miała być związkiem wolnych narodów a europejskim państwem”. „Aby mogło ono powstać, przeprowadza się powolną operację odzierania narodów europejskich z ich kompetencji, co na końcu musi skutkować odebraniem narodom ich prawa do samostanowienia” – czytamy.

Powołano się także na prof. Jerzego Chodorowskiego, który „udowodnił, że nie ma możliwości zmiany tak ustawionego kierunku integracji”. „Dlatego będziemy przekonywać Polaków do opuszczenia Unii Europejskiej jako projektu, który ma zamknąć naszą drogę do niepodległości” – oświadczono.

Zdaniem przedstawicieli Fundacji, najtrudniejsze będzie rozpoczęcie konsultacji społecznych „dotyczących powstania Europy niepodległych narodów, która będzie konkurencją dla unijnej utopii”. Według nich podstawą konsultacji powinna być cywilizacja łacińska w rozumieniu prof. Feliksa Konecznego.

Organizatorzy kampanii za cel stawiają sobie podniesienie odsetka Polaków widzących konieczność wyjścia z Unii Europejskiej z 11 do 20 proc. w najbliższym roku. W ciągu trzech lat ma on osiągnąć już 30 proc. Do 2028 roku przekonana ma być już ponad połowa Polaków. „Cele te chcemy realizować poprzez tworzenie struktur do regularnej pracy społecznej na ulicach polskich miast. Będziemy wychodzić z banerami i megafonami. Merytorycznie przygotowani do dyskusji wolontariusze będą poruszać tematy trudne, ale konieczne dla odzyskania naszej niepodległości” – czytamy.

Autorstwo: MM
Na podstawie: AkcjaEwakuacjaz.EU
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. RisaA 21.04.2024 12:32

  Cóż, będzie trzeba lit produkować w reakcjach jądrowych z wodoru pozyskiwanego z wody.

 2. replikant3d 21.04.2024 12:58

  Taak już to widzę. powodzenia. Obecne społeczeństwo ma tak ,,zaczadzone,, mózgi że predzej ich pogonią niż wysłuchają. A po za tym ,,pożyteczni,, idioci na usługach globalistów od razu się uaktywnią i zaczną ,,krecią,, robotę. Póki co są bardzo skuteczni niestety…

 3. RisaA 21.04.2024 13:46

  @replikanted Cóż, Znów aktywiszcze klimatyczne na usługach globalistów przykleją się do jezdni. Żaden z tych aktywiszczów nie protestuje przeciwko plastikowym butelkom i by powrócić do szkła, tak jak było w przeszłości. To pokazuje, że wcale nie o środowisko chodzi.

  Martwi mnie, że w Warszawie znów rezylianie przyklejeni do szybeczki wybrali Czaszkowskiego. Widać ludzie bardzo lubią tą fundację i lubią płacić na cele organizacji promującej «elektryki».

 4. Szwęda 21.04.2024 16:09

  Społeczeństwo mamy niestety już niemal całkowicie zmarnowane. Może otrząsną się, przebudzą coponiektórzy z nich kiedy zobaczą, że idą na rzeźnię, może będzie już za późno, może nie.

 5. RisaA 21.04.2024 16:13

  @Szwęda, nie licz na to. Nie da się przebudzić rezylianina przyklejonego do szybeczki smartfona. Oni się³ nie obudzą nawet gdy już będą wewnątrz tego smartfona. Trzeba ludzi odciągać skutecznie od smartfona, wtedy dopiero może zaczną zauważać realne problemy (a nie jakaś aborcja, feminitywy itp. guana).

 6. rozrabiaka 21.04.2024 17:16

  To dobry pomysł, Polska już została wypompowana do cna, a kredytów więcej nie dostanie, to po co upadającej Europie następna fala pracowników z Polski?
  Zauważmy, że po wyjściu polski z eu a także firm zagranicznych z Polski, polska będzie pierwszym krajem zero emisyjnym w europie, tzn. zdrowa żywność np sałatka z trawy w zalewie z żuków i kleszczy, oraz praca zbieraczy chrustu.

 7. Baltazar Bombka 21.04.2024 19:00

  Akurat Pan redaktor Z. jest mało wiarygodny. Kto jeszcze nas będzie do tego zachęcał? Sykulski? Gadowski? Czy inny koncesjonowany antysystem? Każdy jeden śliski jak węgorz w słoju wazeliny.

 8. joel 21.04.2024 20:33

  Jestem ‘ZA’ Polexitem.

 9. emigrant001 21.04.2024 20:37

  Unia Europejska jako idea o wolnym przepływie towarów i usług państw narodowych jest jak najbardziej pożądana. Unia polityczno biurokratyczna już nie. Jaką Unię chcemy? Oto jest pytanie:)

 10. pikpok 21.04.2024 21:16

  @joel; dobrze, że nie za UkroPolinem.

 11. Wolfman 22.04.2024 09:30

  Ja jestem przeciwny. Pasuje mi możliwość podrozy i pracy gdzie chcę. Trzeba zmieniac ludzi u steru wladzy.

 12. Dandi1981 22.04.2024 11:58

  Lepiej zostac w uni z wariatami ktorzy moga sie zmienic jesli prawicowe partie zdominuja parliament europejski , ue nie jest winna tylko lewica majaca wiekszosc temu takie KO jest juz lewicowe.
  Kolektyw panst srodkowo europejskich to utopia , nie maja sily i kazdy bedzie ciagnal jak najwiecej dla swojego panstwa , temu sa 2 wyjscia albo polska bedzie w rosyjskiej strefie wplywow co zaowocuje bieda plus albo uni europejskiej w ktorej bedzie krajem drugiego sortu ale daleko bedzie jej do biedy plus jak w rosyjskiej strefie wplywow.
  Na koniec nadmienie ze polska dzieki majdanowi odsunela sie od strefy zgniotu teraz rosja w drodze na zachod musi podbic najpierw Ukraine to daje polsce niesamowita przewage bo to ukrainskie miasta najpierw beda plonac nie polskie temu polska powina wspomagac Ukraine kosztem swojej gospodarki gdyz przesuniecie strefy zgniotu na wschod zapewnia polsce bezpieczenstwo w razie konfliktu bijcie sie na ich ziemi a najlepiej wspierac Ukraine finasowo i militarnie oszczedzajac polska krew i struktury ktore w razie agresji ucierpialy by. Zawsze nawalnice przeciagaly sie przez polske i spowrotem rujnujac kraj do golej ziemi niszcza populacje polakow ktora z 38mln w 1939 spadla do 24 mln gdyby nie to dzis polska by liczyla 80 mln obywateli tak jak niemcy ktorych bylo jak palokow w 1939 okolo 40mln a dzis 80mln , temu nalezy wpuszczac ziarno z ukrainy , rolnika doplaty do zboz zeby niebyli stratni, polska powina uruchomic fabryki produkcji amunicji dla ukrainy na kredyt bo strefa buforowa z ukrainy zapewnia polsce bezpieczenstwo bo nie bedzie w strefie zgniotu gdzie armie przejzdzaja przez kraj i spowrotem .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.