Red Pill News – 28.08.2023

Opublikowano: 29.08.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 2046

Wiadomości w czerwonej pigułce.

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 29.08.2023 16:15

    No ciekawe informacje ale chłopak się pogubił i nie wiadomo o co mu chodzi

  2. najzwyklejszy 29.08.2023 19:03

    Podziękowanie dla autora za kolejną garść prawdy.

  3. najzwyklejszy 29.08.2023 20:13

    BRICKS haha :).Puste słowa odnośnie ludzkości w całości i ludności BRICKS, wciskanie syfiastego kitu. Chiny wprowadzające walutę cyfrową nagle pieprzą że chcą ją oprzeć na złocie. To tylko straszenie BlackRock czy jak im tam, i dzielenie świata na pół celowo, chcą zawładnąć Azją i Afryką.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.