Ręce precz od naszych dzieci, ciał i mienia!

Opublikowano: 20.10.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2307

Nieustająca propaganda strachu, wylewająca się z ekranów telewizorów, wylewająca się z głośników stacji radiowych. Gdzie tu wolność, gdzie tu prawda, gdzie dbałość o człowieka? Otwórz oczy, to nie jest sen, to jest sanitarny terror. Coraz częściej zaczynają traktować cię jak chodzącą „chorobę”, chodzącego „raka”, na ciele tej planety. Masz być bezimienną masą, masz przyjąć szczepienie, jeżeli ci każą je przyjąć, masz wierzyć w ich manipulacje, masz być ubezwłasnowolniony intelektualnie i KONIEC! Rozumiesz? Masz być ich niewolnikiem!

A jeżeli zaczniesz zadawać pytania nazwą cię, szurem, płaskoziemcą i foliarzem. Wiesz, co to jest? To jest duchowa wojna światowa, jednak bronią w tej wojnie stał się strach i intelektualny gwałt. Ludzie umierają, nie mogą dostać się do lekarza, upadają firmy, ceny rosną w galopującym tempie, a wszystko z powodu bezobjawowej choroby! Świat oszalał, ludzkość dała się zwariować, jednak nadchodzi czas przebudzenia i przejrzenia na oczy. Nadchodzi przełom i wówczas okaże się, w którą stronę pójdziemy jako ludzkość.

Czy obierzemy kierunek ku normalności, czy też ku „nowej normalności”, którą zapowiadał Mateusz Morawiecki, a którą ja bym określił „nowym totalitaryzmem”. Po której staniesz stronie? Dasz odebrać sobie serce i duszę? Pozwolisz zamordować w sobie własne marzenia i plany na przyszłość? Pozwolisz, aby przetrącili ci twój kręgosłup moralny. Pozwolisz, aby roznieśli w pył twoje przekonania i nakazywali ci robić rzeczy wbrew logice, wbrew tobie? Przemyśl to.

A teraz do meritum, otóż to nadchodząca zima będzie czasem próby, to od naszej postawy będzie zależeć w znacznym stopniu, jaką wiosnę 2022 roku powitamy. Czy będzie to wiosna wolności czy też nowego totalitaryzmu, takiego jak we Włoszech (totalitaryzmu wprowadzonego z dniem 15.10.2021 r.). Dziś chcemy skupić się na sytuacji w tym właśnie kraju, ponieważ Włosi budzą się i mówią władzy: „ani kroku dalej”.

Solidaryzujemy się z Narodem Włoskim, wierzymy w wasz hart ducha i rozumiemy, że wasz obecny sprzeciw, nie jest tylko walką o wasze prawa, ale de facto, jest to wojna o prawa wszystkich Europejczyków, a zatem i nas Polaków. O czym mowa? Otóż we wszystkich miejscach pracy we Włoszech od 15 października, obowiązuje wymóg posiadania przepustki COVID-19. Przepustki wystawianej na podstawie szczepienia, lub negatywnego wyniku testu. Tym samym we Włoszech wprowadzono totalitaryzm sanitarny rozszerzony o stosowanie przepustki określanej globalnie mianem: „green pass”.

Musimy mieć świadomość tego, że jeżeli tego typu rozwiązania „przejdą” we Włoszech, wówczas bardzo szybko będą lobbowane w innych krajach europejskich. Jednak ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, to nowe „prawo”, chociaż ja określiłbym je „bezprawiem”, przelało szalę goryczy w narodzie włoskim, który od wielu dni protestuje na ulicach Włoch. Protesty obejmują setki tysięcy uczestników, w wielu największych miastach tego kraju.

Oczywiście w mediach „głównego rynsztoku”, wzmianki o heroicznej walce Włochów z sanitarnym totalitaryzmem, nie istnieją, takich wzmianek po prostu praktycznie nie ma wcale. Za to w mediach „głównego rynsztoku”, sprzedajni dziennikarze i publicyści, których Marcin Rola słusznie określa mianem „medialnych prostytutek”, nakłaniają widzów do szczepienia, do „ostatniej prostej”. A ja się pytam, do jakiej „ostatniej prostej”? Może do „ostatniej prostej” na drugi świat?

„W porcie w Trieście wybuchły gwałtowne starcia między siłami bezpieczeństwa, robotnikami portowymi i demonstrantami, którzy protestowali przeciwko wprowadzonemu w miniony piątek (to jest 15-10-2021r.) obowiązkowi do okazania tzw. zielonego paszportu. Jego okazanie jest wymagane, by dało się stwierdzić, czy ktoś został zaszczepiony przeciwko koronawirusowi, wyleczony z Covid-19 lub uzyskał negatywny wynik testu na obecność wirusa. W Trieście demonstranci próbowali zablokować wejście do portu. Aby rozproszyć ludzi, policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych. Dochodziło do bójek, są aresztowani. Część miejscowych mediów poinformowało o zlikwidowaniu, mającej trwać do środy, blokady okupacyjnej portu” – donosi portal NCzas.com.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy, w tak zwanych wyborach demokratycznych wybiera się polityków, aby ci dbali o naród i kraj. Co obecnie ci „wybrańcy narodu” robią? I to nie ma znaczenia czy to będą Włochy, czy Australia, czy Polska, to się dzieje notabene w bardzo wielu krajach globu. Otóż ci „wybrańcy narodu”, zmuszają własnych rodaków do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, zwanym dla zmylenia „szczepieniami na COVID-19”. Skandal!

Ci „wybrańcy narodu”, całkowicie „olali” własny naród i wysyłają przeciwko niemu armatki wodne, gaz, „pały”, tarcze, „białe kaski”, gumowe kule. Skandal! Ci „wybrańcy narodu”, zarzynają gospodarki w imię pandemii opartej na wynikach całkowicie niewiarygodnych testów PCR. Skandal! Ci „wybrańcy narodu” są odpowiedzialni za setki tysięcy nadmiarowych zgonów osób, które nie odeszły z tego świata na COVID-19, ale dlatego, że nie mogły dostać się do szpitala, nie mogły dostać się do lekarza, bo wprowadzono „tele-poradę”. Skandal!

Dość tego! Dość tej kontrolowanej depopulacji, dość tego kontrolowanego mordowania ludzkości! Dość niszczenia rodzinnych biznesów! Dość odbierania nam naszych praw i wolności! Dość tego globalnego „eksperymentu” o podłożu satanistycznym! Ręce precz od naszego ciała! Ręce precz od naszych dzieci! Ręce przecz od naszego majątku! Ręce precz od naszego mienia! Ręce precz! Wy sprzedajni zdrajcy i mordercy! Bóg się o was upomni w swoim czasie.

Źródło: Salon-Informacyjny.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 36 , średnia ocena wartości wpisu: 4,72 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Cami 20.10.2021 17:07

  a skad to mienie i majatek sie wzial? moze warto sie przyjrzec co 🙂

 2. Stary wilk polski 20.10.2021 17:10

  Amen

 3. Foxi 21.10.2021 20:12

  Zatem zadajmy pytanie kim jest ten bóg?

  “Bóg masonów, chrześcijan, satanistów to jeden i ten sam bóg żydowski. Do loży się nie dostaniesz gdy nie wierzysz w boga. Więc ci masoni to składają się z satanistów chrześcijan i żydów. W loży masońskiej najpierw dowiadujesz się że ten bóg chrześcijański w którego wierzysz to tak naprawdę żydowski bóg, potem dowiesz że tym bogiem jest lucyfer bóg światłości nazywa się on yahbulon. Masoneria zarządza energią religijną głupich owiec do swych celów, jak widać owce mimo ze są patroszone podatkami szprycami i truciznami wszelkiej maści to za chiny nie odejdą od religii nakazanej im przez kata, a która wysysa z nich energie życiową i duchowa na rzecz zjednoczonych masonów. Czym bardziej owce patroszone, tym bardziej zamodlone mają oczka do boga masonów i tym samym bardziej zniewolone i tak po kres ich życia i pokolenie za pokolenie przez tysiąclecia dają się doić z energii życiowej kolejne pokolenia owiec.”

 4. paullenburg 22.10.2021 08:57

  @Foxi Ja tam nie mowie,ze nie masz racji. Nawet nie bardzo mnie to obchodzi. Tak tylko zapytam z ciekawosci skoro : cyt. ,, Czym bardziej owce patroszone, tym bardziej zamodlone mają oczka do boga masonów i tym samym bardziej zniewolone i tak po kres ich życia i pokolenie za pokolenie przez tysiąclecia dają się doić z energii życiowej kolejne pokolenia owiec”
  to po prostu ciekaw jestem jak maja sie Ci oswieceni (nie mowie tu o jakichs tam masonach tylko o zwyklych ale ,, nie dajacych sie doic z energii zyciowej obywatelach “). ? Tak szczerze pytam, skoro Ty najwyrazniej nie dajesz sie doic to musisz miec z tego jakies namacalne benefity. Poza takimi oczywistymi, jak swiadomosc pewnych rzeczy i satysfakcja nie bycia urobionym przez zorganizowane religie. Nie jestes moze ,,patroszony przez podatki” jak Ci naiwni ? Masz jakies extra moce czy zdolnosci,ktore wyksztalcily sie u Ciebie ze wzgledu na Twoja wyjatkowosc ? Masz jakies specjalne przywileje ? Twoje zycie jest duzo lepsze i wyglada zdecydowanie inaczej niz tamtych ,, glupich owieczek”. Twoja nie zarzadzana przez nikogo religijna (badz nie religijna ? ) energia uczynila Cie lepszym od innych w jakis wyraznie namacalny sposob ? Nie wiem, wiec szczerze bez zlosliwosci pytam…

 5. Foxi 22.10.2021 17:18

  @paullenburg dobre pytanie. Postaram się odpowiedzieć zwięźle. W celach edukacyjno naukowych obejrzyj film “Oczy szeroko otwarte. Pewne elity uważają się za drapieżników – to wszystko a film należy traktować dosłownie. Ideologia tam ukazana plus stare techniki magiczne które wyłanczają tej mafii sumienie i czakre serca. Oto twoja odpowiedź. Zbytnio tego nie ukrywają, mam na myśli; adrenochrom, kanibalizm, systemowa pedofilia. Nie oceniam ich, widocznie taka jest mądrość etapu. Gorzej jeśli to co oni robią jest tylko powtórką z rozrywki… to już będzie wtedy recydywa tz kolejna planeta którą niszczą.

  Nawet owce potrzebują mówcy, wilki się nie kwapią do tej roli więc co robić… Twoje kolejne pytania to są groźby. Nie ma oświeconych obecnie, wszyscy odeszli albo się ukrywają bo diabły rządzą. Dla zachowania równowagi patronuje powszechna energia ujawnienia, nie ma już tajemnic, wszelkie sekrety są ujawniane. Chcesz się wpisać w nurt to ujawniaj, tak czy siak czerwona Kahina sprawdzi co robiłeś. Nie odpowiem na żadne osobiste wyskoki bo wiem jak to się kończy, przykładem niech będzie Wacekplacek. Albo rozmawiamy w temacie albo wypad. Z drugiej strony ciekawe i wiele wyjaśniające jest czemu to ja robak nieważny mam się tłumaczyć. Znaczysie autorytet przemówił, klękajcie owce.

 6. Dgruzin 22.10.2021 22:28

  @ Foxi
  Cytat: Nie ma oświeconych obecnie, wszyscy odeszli albo się ukrywają bo diabły rządzą.
  Tu zdecydowane veto – polecam Zbyszka Popko z Rusinowic.

  @paullenburg @ Foxi
  Nie wiem po ile macie lat, ale ja bardzo dobrze pamiętam mur/beton komunistyczno-socjalistyczny. Gdy był w rozkwicie a nawet gdy trochę oklapł nikt nawet w snach nie wierzył, że to może upaść. A jednak! Nie od rzeczy będzie pytanie: jaka była prawdziwa przyczyna?
  Resztę doczytajcie, oglądnijcie u Zbyszka Popko, nie będę powtarzał/kopiował.
  Po prostu to zróbcie
  i nie bójcie się oceniać – robimy to cały czas.

 7. paullenburg 23.10.2021 01:43

  @Foxi Znam ten film , juz ogladalem..mimo wszystko dziekuje.

  Tlumaczyc sie nie musisz , nie o to chodzi. Skoro juz jednak wypowiadasz sie na publicznym forum to jakiejs reakcji oraz pytan spodziewac sie powinienes..Tym bardziej,ze mozna odniesc wrazenie,iz wypowiadasz sie z pozycji eksperta… Skad inad eksperta w ,,dziedzinie” nad wyraz metnej I czesto niezbyt mozliwej do udowodnienia..
  Okreslajac moje pytania mianem grozb zaskoczyles mnie szczerze mowiac. Choc domniemuje ,ze taka interpretacja moze byc wygodna. Choc rzecz jasna bledna…

  Nie do konca wiem o jakch ,,wyskokach” traktujesz. Pelna kulturka,zadnych spin i zlosliwosci wiec luzik…

  Mimo wszystko dziekuje za komentarz. Pozdrawiam.

 8. Cami 25.10.2021 22:01

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.