Putin popełnia błąd Hitlera

Opublikowano: 30.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 900

Sztab Putina powtórzył błędy Hitlera, sprzed ponad 70 lat. Do czego zmierzał Władimir Putin, rozpoczynając wojnę z Ukrainą? Liczył na szybki atak, który zakończy się kapitulacją drugiej strony? A może jest to tylko fragment dużo większej gry Kremla? Gry o zasięgu globalnym?

Autorstwo: Bogusław Wołoszański
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 01.12.2023 04:51

    Proszę o wybaczenie, ale logo Super expressu widoczne w lewym, górnym rogu wyświetlanej audycji skutecznie blokuje moje chęci obejrzenia tego materiału.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.