Powrót do energii atomowej

Opublikowano: 24.08.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1376

Obecnie na świecie budowanych jest 27 elektrowni atomowych, 136 kolejnych ma zostać wzniesionych w nadchodzącym dziesięcioleciu. Wraz z postępującym globalnym ociepleniem i wyczerpującymi się złożami paliw kopalnianych, świat potrzebuje nowego źródła czystej energii. Dokument opowiada o ciemnych stronach przemysłu energii nuklearnej — o tym wszystkim, co ukryte pod hasłami o czystej energii i przyjaznym atomie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 24.08.2023 17:26

    “źródła czystej energii” tak jak do samochodów elektrycznych el z elektrowni węglowych. Nie pamiętam w latach 90 aby były panele, w bogatych państwach z mniejszym naslonecznieniem domki są samowystarczalne ale w Polsce się nie da…

  2. niecowiedzacy 25.08.2023 00:47

    Do Atomickich, czy nie wystarczy wam gratisowa prozdrowotna zupka rybna z Japońskiej Fukuszimy? Mam apel do wszystkich zwolenników czystej energii jądrowej, jako przykładni zwolennicy wspomóżcie ją darowizną swoich jąder a świat będzie wam dozgonnie wdzięczny. A może by tak ogłosić zrzutkę na willę, zwieńczającą kopułę 1 reaktora w Polsce dla pewnego gościa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.