Polska i Rosja – skazani na konflikt?

Opublikowano: 25.10.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1422

Czy Polska i Rosja mają jeszcze szanse na dobre relacje? Czy „kolektywny Zachód” stanowi wobec Rosji jedność, czy może jednak istnieją jakieś scenariusze, dzięki którym moglibyśmy inaczej funkcjonować niż w wiecznym konflikcie? O tym, z ambasadorem Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej, Siergiejem Andriejewem, rozmawiają: Tomasz Jankowski i Mateusz Piskorski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. walter667 26.10.2023 05:12

    Niech każdy Polak zada sobie jedno pytanie. Zamiast wierzyć w podpuszczanie nas na siebie nazwazjem, to zapyta siebie – co tak naprawdę złego mu osobiście zrobiła Rosja ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.