Politycy w podły sposób wykorzystali wypadek na A1

Opublikowano: 01.10.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1397

To, co robią politycy, jak wykorzystują ludzką tragedię wywołaną wypadkiem drogowym do walki wyborczej, jest obrzydliwe. Podobnych wypadków jest wiele każdego dnia i mało kto o nich mówi. Gdy zabito 200 000 ludzi z powodu utrudnionego dostępu do służby zdrowia — medialna cisza i żadnego zainteresowania ze strony mediów i prokuratury sprawcami — ministrem zdrowia i premierem. Gdy sprawca wypadku drogowego zbiegł z miejsca zdarzenia, wielka nagonka medialna i listy gończe, by postawić go przed sądem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.