„Pierwszy transseksualista w armii USA” spiskował na rzecz Rosji?

Opublikowano: 02.10.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1317

Major Jamie Lee Henry i jego małżonka dr Annie Gabrielian zostali oskarżeni o próbę przekazania poufnych informacji medycznych Rosji.

Oficer armii Stanów Zjednoczonych Jamie Lee Henry, który zasłynął jako „pierwszy transseksualista w amerykańskiej armii” i jego małżonka dr Annie Gabrielian zostali oskarżeni o próbę przekazania poufnych informacji medycznych Rosji. Według ośmiostronicowego aktu oskarżenia, Gabrielian i Henry spiskowali w celu wyrządzenia szkody Stanom Zjednoczonym poprzez dostarczenie Rosji poufnych informacji na temat zdrowia Amerykanów związanych z rządem i wojskiem Stanów Zjednoczonych. W szczególności, akt oskarżenia zarzuca, że począwszy od 17 sierpnia 2022 roku, Gabrielian i Henry spiskowali w celu dostarczenia tego typu informacji związanych z pacjentami w Instytucji Medycznej 1 i w Forcie Bragg osobie, o której sądzili, że pracuje dla rządu rosyjskiego.

W rzeczywistości był to jednak działający pod przykrywką agent FBI. Gabrielian powiedziała, że wcześniej kontaktowała się z ambasadą rosyjską drogą mailową i telefoniczną, oferując Rosji pomoc swoją i męża. Oznajmiła też, że była motywowana patriotyzmem wobec Rosji – i chciała zapewnić Federacji Rosyjskiej wszelką możliwą pomoc, nawet jeśli oznaczałoby to zwolnienie lub pójście do więzienia.

Henry z kolei orzekł: „Sposób, w jaki postrzegam to, co dzieje się teraz na Ukrainie, jest taki, że Stany Zjednoczone wykorzystują Ukraińców jako zastępstwo dla ich własnej nienawiści do Rosji”.

Jeśli oskarżeni zostaną skazani, grozi im maksymalny wyrok pięciu lat więzienia federalnego za spisek i maksymalnie 10 lat więzienia federalnego za każdy zarzut ujawnienia wyżej wymienionych informacji. Rzeczywiste wyroki za przestępstwa federalne są zazwyczaj niższe niż maksymalne kary. Sędzia federalnego sądu okręgowego określi każdy wyrok po uwzględnieniu amerykańskich wytycznych dotyczących karania oraz innych czynników ustawowych.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „Breaking911”, Nowiny.press
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Foxi 03.10.2022 11:56

    Lichwa zdycha i się obecnie pożera nawzajem. Udzielenie po II wojnie światowej schronienia dla największych zbrodniarzy wojennych – obecnie nadzwyczajnie procentuje, ameryka nie tylko sojuszników ale samą siebie też pożera w coraz szybszym tempie. Degeneracja, przemoc, chamienie obyczajów, dzicz szalejąca na ulicach miast, prywatne więzienia promujące niewolnictwo, wszystkie ważniejsze stanowiska obsadzone „kobietami” po operacji usunięcia jąder, no i ta groteskowa pedo-kukła na fotelu prezydenta – to najlepsza recepta na mega katastrofę. Katastrofę która jest nieuchronna. Ameryka jest skończona.

  2. MasaKalambura 03.10.2022 12:19

    Pogłoski o śmierci USA są zdecydowanie przedwczesne.

  3. Jefferson 03.10.2022 14:55

    USA może i popełnia błędy, ale to oni cały czas rozgrywają świat. Cokolwiek by się nie działo – ponoszą najmniejsze straty, bo kiedy im leci krew z nosa, my mamy rozprute żyły…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.