Oskarżenia pomagają Trumpowi

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1850

„The Guardian” poinformował, że fotografia aresztowanego Donalda Trumpa, zrobiona przez policję po zatrzymaniu go w związku z zarzutami fałszerstw wyborczych, nie zaszkodziła byłemu amerykańskiemu prezydentowi.

Cieszy się on poparciem 58% republikańskich wyborców, podczas gdy jego najsilniejszy konkurent, gubernator Florydy, Ron DeSantis, może pochwalić się zaledwie 13%. Żaden inny kandydat walczący o nominację Partii Republikańskiej nie przekroczył 10% granicy poparcia.

Już wcześniej media zauważały, że Trump odnotowywał wzrost sondaży wraz z każdym padającym pod jego adresem oskarżeniem. Działo się tak w kwestii pieniędzy, które miały zostać zapłacone za milczenie pornograficznej aktorce, w sprawie tajnych dokumentów, których Trump nie miał prawa wynosić, a które znalazły się w jego domu na Florydzie, i w sprawie o usiłowanie odwrócenia wyniku wyborów z 2020 roku.

Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 19.09.2023 22:50

    świat tak jest przepełniony idiotami, że edukacja przestała mieć sens

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.