Oni trują najbardziej!

Opublikowano: 21.11.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 955

Prawda wyszła na jaw! Najbogatsi ludzie świata, którzy stanowią 1% ludzkości, emitują do atmosfery tyle dwutlenku węgla, co 2/3 ludzkości. Równocześnie ci sami ludzie głośno krzyczą, by walczyć ze zmianami klimatycznymi i nawołują do ograniczania praw większości ludzi (limity podróżowania i limity zakupowe powiązane ze śladem CO2), by „chronić środowisko”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 21.11.2023 23:56

    Suwerenny to mógłby się zaangażować podczas wyborów a była morda w kubeł. Gdyby się przyłączył do DiP to spokojnie by dostał “1” . Ale tak się złożyło że nikt nie widział, Atorowi to nawet się nie chciało sprawdzać stron PKW….Nikt z tych “niezależnych” nie był zainteresowany wsparciem zwykłych ludzi…. No i wybrali zawodowych kłamczuchów – to tak teraz mają…

  2. Denisrozrabiaka 22.11.2023 00:48

    @ stanlley youtuberzy nie tylko ci od polityki promowali polityków m.in.pisu. dla mnie to wystarcza…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.