Obce firmy wykupują nieruchomości

Opublikowano: 02.10.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 2259

Zbadamy kontrowersyjne decyzje w polityce gospodarczej i społecznej, począwszy od kryzysu finansowego szwedzkiej firmy inwestującej w polskie mieszkania, przez ryzykowne aspiracje Bułgarii do przyjęcia euro, aż po kontestowane plany PiS dotyczące organizacji Letnich Igrzysk Olimpijskich w Warszawie. Czy te inicjatywy są słusznymi decyzjami strategicznymi, czy też skrajnymi błędami wywołanymi krótkowzroczną polityką?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dobroca 02.10.2023 20:03

    Odnośnie masowego skupowania domów i mieszkań konsekwentnie, wieloma sposobami doprowadzanych do bankructwa Polaków spokojnie czekam, aż wypłynie, że stoi za tym potężny fundusz żydowski, za tymi wszystkimi banerami „Kupię mieszkanie”. Nagle okaże się, że 3/4 nieruchomości znów w rękach „prawowitego właściciela”. A rynsztoki nasze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.