O końcu wolności Polaków

Opublikowano: 18.09.2017 | Kategorie: Opinie i dyskusje | RSS komentarzy

O końcu wolności Polaków

Przeczytano 24 razy!

Słowa Jerzego Zięby do Jarosława Kaczyńskiego ws. skandalu w Białymstoku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 18.09.2017 21:07

    Wołanie na puszczy….Kaczyński jak i reszta polityków ze wszystkich partii mają w nosie ludzi. Dostali ,,prikaz,, od swoich prawdziwych mocodawców i realizują tylko ich plany. żrą się tylko pod publikę. Za kulisami wszyscy trzymają sztamę. W końcu władza i koryto najważniejsze…a ludzie? to tylko dla nich kłopot który muszą tolerować…i tyle!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X