Michaił Popkow – żołnierz i milicjant, który zabił 81 osób

Opublikowano: 27.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 114

Michaił Popkow, ros. Михаи́л Ви́кторович Попко́в (ur. 7 marca 1964) – rosyjski milicjant i seryjny morderca. W latach 1994-2000 zabił 22 kobiety w Angarsku. Ofiary zwabiał do swojego policyjnego samochodu, a potem zabijał je przy użyciu noża lub siekiery[4]. Ciała ofiar porzucał w pobliskich lasach, cmentarzach lub na poboczach. Został aresztowany w 2012 roku i skazany na dożywotnie więzienie w styczniu 2015 roku. W styczniu 2017 Pokow przyznał się do popełnienia kolejnych 59 zabójstw w rejonie Irkucka na Syberii w latach 1992-2010. W grudniu 2018 sąd uznał go za winnego 56 morderstw i wymierzył mu karę drugiego dożywotnego pozbawienia wolności.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o