Michaił Popkow – żołnierz i milicjant, który zabił 81 osób

Opublikowano: 27.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1086

Michaił Popkow, ros. Михаи́л Ви́кторович Попко́в (ur. 7 marca 1964) – rosyjski milicjant i seryjny morderca. W latach 1994-2000 zabił 22 kobiety w Angarsku. Ofiary zwabiał do swojego policyjnego samochodu, a potem zabijał je przy użyciu noża lub siekiery[4]. Ciała ofiar porzucał w pobliskich lasach, cmentarzach lub na poboczach. Został aresztowany w 2012 roku i skazany na dożywotnie więzienie w styczniu 2015 roku. W styczniu 2017 Pokow przyznał się do popełnienia kolejnych 59 zabójstw w rejonie Irkucka na Syberii w latach 1992-2010. W grudniu 2018 sąd uznał go za winnego 56 morderstw i wymierzył mu karę drugiego dożywotnego pozbawienia wolności.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.