Kto faktycznie sprawuje władzę nad światem?

Opublikowano: 27.04.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 950

Nie od dziś wiadomo, że wedle jednej z najpopularniejszych teorii spiskowych światem rządzi grupa uprzywilejowanych osób, która pozostaje w ukryciu, ale podejmuje wszystkie najważniejsze decyzje. Według niektórych hipotez władzę sprawuje 13 rodzin iluminatów. Kim zatem oni są?

Siły stojące za trwającą budowę Nowego Porządku Świata, powoli dążą do uzyskania całkowitej kontroli nad ludzkością i zasobami naszej planety. W tym czasie ludzkość pozostaje całkowicie nieświadoma faktu, że jej wolność jest stopniowo ograniczana. Ludzie karmieni propagandą często nie chcą nawet słyszeć o rzeczach, o których nie mówi się w telewizji. Jednak brak zainteresowania nie spowoduje odmiany sytuacji tylko ograniczy poziom wiedzy.

Na temat mitycznych rodów iluminatów można w Internecie przeczytać bardzo wiele, ale wybranie z tego sensownych treści nie jest kwestią łatwą. Uważa się, że na szczycie światowej władzy stoi coś w rodzaju organizacji, która nazywa się „Trzynaście rodzin”. W jej skład wchodzi właśnie 13 najbardziej wpływowych rodów na Ziemi.

Legitymizacją do władzy dla nich ma być to, że według nich są oni bezpośrednimi potomkami “starożytnych bogów” i uważają, że w ich żyłach płynie inna krew. Ustalenie kto należy do tego grona nie jest rzeczą prostą. Pewne wskazówki daje coroczne spotkanie tak zwanego Klubu Bilderberg, bo dzięki temu dowiadujemy się pewnych nazwisk.

Gdyby zebrać wszelkie spekulacje na ten temat można zasugerować, że najpotężniejsze rody to:

1. Rothschild (również Bauer lub Bower)

2. Bruce

3. Cavendish (również Kennedy)

4. De Medici

5. Hanover

6. Apsburg

7. Rupp

8. Plantagenet

9. Rockefeller

10. Romanov

11. Sinclair

12. Warburg

13. Windsor

Wydaje się, że na szczycie piramidy władzy znajduje się dynastia Rothschildów. Jest to niewątpliwie najpotężniejszy ród na Ziemi, a ich szacunkowe bogactwo szacowane jest na około 500 bilionów dolarów! Rodzina, która od wieków zajmuje się prowadzeniem bankowości, kontroluje ogromną część światowych finansów.

Według licznych teorii spiskowych, Rothschildowie kontrolują większość banków centralnych w tym System Rezerwy Federalnej USA, Waszyngton, a nawet Banco Vaticano, czyli Bank Watykański. Główną cechą tych instytucji jest to, że są one indywidualnymi jednostkami administracyjnymi, które działają na własnych prawach.

Co ciekawe ogromna władza i wpływy, członków tych rodzin, często sprowadza na nich podejrzenia, że są okultystami, którzy wykorzystują tajemnicze obrzędy, aby panować nad światem. Bez względu na to czy władza ta związana jest ze zjawiskami paranormalnymi czy jest jedynie owocem umiejętnej politycznej gry i nieprzeciętnej inteligencji, należy przyznać, że ogromne wpływy tych rodzin są zastanawiające.

Autorstwo: B
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Z tymi trylionami, to chyba ktoś źle przetłumaczył i raczej chodzi o biliony w naszej, długiej skali.

Cosmo
Użytkownik

Proszę mnie oswiecić gdzie jaką rolę w tym wielkim, tajnym NWO mają pełnić Chińczycy i Hindusi, bo jakoś nie widzę wśród tych nazwisk jaki i całej ideii NWO ww narodów.