Kolejna fala migracji ze wschodu to kwestia czasu

Opublikowano: 23.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 618

Dr Agnieszka Bryc prognozuje, jakie mogą być następne instrumenty nacisku Putina i Łukaszenki na Europę. Przewiduje, że otwarcie nowego szlaku dla przybyszów z Bliskiego Wschodu jest kwestią czasu. Rozmówczyni Anny Nartowskiej, że rozmowa kanclerz Angeli Merkel z Aleksandrem Łukaszenką jest istotnym sukcesem białoruskiego reżimu. Podkreśla jednak, że kontakt z dyktatorem został nawiązany jedynie w celach technicznych i nie może być rozumiany jako uznanie jego władzy.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.