Hołownia może stracić stanowisko

Opublikowano: 07.01.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1302

W najnowszym odcinku naszego przeglądu wiadomości analizujemy szereg gorących tematów, które obecnie dominują w polskim dyskursie publicznym. Pierwsza sprawa dotyczy kontrowersji wokół Szymona Hołowni, którego działania w kontekście ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę budzą wiele pytań. Następnie przechodzimy do kwestii planu Donalda Tuska dotyczącego Funduszu Kościelnego i zmian w finansowaniu świadczeń dla duchowieństwa. Omawiamy też rosnące zainteresowanie ze strony Ukraińców wyższymi wynagrodzeniami za granicą oraz ich wpływ na polski rynek pracy. Na koniec przyglądamy się popularnemu kanałowi „Prawo Marcina” na „YouTube” i „TikToku”, gdzie młody prawnik tłumaczy prawo w sposób przystępny, co jednak czasami wywołuje kontrowersje.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.