Górnicy walczą z Orlenem!

Opublikowano: 29.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1533

Walka jednego człowieka może zaważyć na losach całego narodu. Inżynier Krzysztof Tytko stanął na drodze gigantycznej fuzji Orlen/PGNiG, a jego historia zaczęła symbolizować bitwę całej Polski o prawdę i sprawiedliwość. Czy rzeczywiście próbują go uciszyć wysoko postawieni politycy? Dlaczego społeczeństwo zdaje się milczeć? W wyjątkowym wywiadzie Krzysztof Tytko odpowiada na te i inne pytania, prowadząc nas przez zawiłości tej skomplikowanej sprawy. Rozmowa z inżynierem Tytko.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.