„Gimp Man” powrócił i znów terroryzuje mieszkańców

Opublikowano: 02.07.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 967

Mężczyzna w skórzanym stroju gimpa powraca i „terroryzuje” mieszkańców angielskiej wsi w okolicach Bristolu. Spotkanie go „to było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu” – powiedziała jedna z poszkodowanych.

Tzw. „Gimp Man” wrócił na ulice i ponownie zauważono go we wsi Claverham, niedaleko miasta Bristol. Brytyjskie media odnotowały jego szesnaste pojawienie się w przestrzeni publicznej, będące powrotem po trzyletniej przerwie. Mężczyzna w gumowym kombinezonie i masce z czerwonymi oczami oraz szwami wokół ust zaczepił 19-letnią Kierę Elston i jej chłopaka. „To było najbardziej przerażające doświadczenie w moim życiu. Mam w głowie obraz, jak idzie w moją stronę. Boję się pomyśleć, co by się stało, gdybym była sama” – komentowała kobieta w rozmowie z tabloidem „The Sun”.

Warto dodać, że to nie pierwsze pojawienie się „Gimp Mana” w niewielkiej wiosce położonej w hrabstwie Somerset. W połowie lipca 2019 roku prawdopodobnie ten sam sprawca lub inna osoba w tym stroju miała „dotykać krocza, chrząkać, ciężko oddychać” w obecności innej kobiety. Przerażona ofiara próbowała cofać się i uciekać, ale napastnik ciągle ją prześladował. Kobieta nie wiedziała co się dzieje. Bała się, że w każdej chwili może zostać zaatakowana.

Spanikowana krzyczała tak długo o pomoc, aż jej prześladowca zdecydował się uciec w kierunku głównej ulicy. Choć ofiara tego dziwacznego i przerażającego ataku nie została w żadne sposób ranna, mówiła, że wydarzenia tamtej nocy „bardzo na nią wpłynęły”. Nie życzyła nikomu znalezienia się w takiej sytuacji. Bała się, że coś takiego może się jeszcze powtórzyć…

Wiemy już, że nie był to odosobniony przypadek. W sumie lokalna policja w sumie otrzymała aż 16 zgłoszeń związanych z działaniami ubranego w gumowy kostium napastnika w Claverham i Yatton. Trzy lata temu udało się go aresztować. Czy tym razem ta sama osoba kryje się za maską, czy to ktoś inny?

Autorstwo: Remigiusz Wiśniewski
Źródło: PolishExpress.co.uk

5

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.