Geoinżynieria klimatu przyspiesza

Opublikowano: 18.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1057

Chiny zapowiadają rozszerzenie swojego programu geoinżynieryjnego, chcąc wpływać na pogodę swojego kraju na powierzchni równej wielkości Indii. Chińczycy ujawnili plany na najbliższe pięć lat, w którym rozszerzają swój eksperymentalny program modyfikacji pogody, aby objąć sztucznymi opadami niemal połowę kraju. Chińczycy twierdzą, że przełom w badaniach i nowych technologiach oznacza, że będą w posiadaniu „rozwiniętego systemu modyfikacji pogody” już w 2025 roku. Szacuje się, że łączna powierzchnia geoinżynieryjnych opadów pokryje ponad 5,5 miliona kilometrów kwadratowych. Modyfikacje pogody w tym łagodzenie skutków suszy, gradu, wywoływanie deszczu i zmniejszanie temperatury mają odbywać się w szczególnie zagrożonych obszarach państwa środka.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.