Dziewczyna z tatuażem

Opublikowano: 26.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 666

Olive Oatman została uprowadzona przez Indian, a później kupiona przez inne plemię. Podczas swojego pobytu wśród Mohave poznała ich kulturę, tradycję i obyczaje. Na znak przynależności do Indian jej ramiona i brodę ozdobił plemienny tatuaż. Otrzymała nowe imię i wiodła szczęśliwe życie wśród swoich współplemieńców. Pragnęła do końca swoich dni pozostać jedną z nich. Nie pozwolono jej na to. Wbrew własnej woli została oswobodzona i siłą przywieziona z powrotem do świata białych ludzi. Wróciła, chociaż tego nie chciała. Oto historia kobiety, która nawet po uwolnieniu z indiańskiej niewoli, nigdy nie przestała być Indianką…

Autorstwo: Łukasz Włodarski
Lektor: Hubert Pawlak
Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.