Dewastują kopalnię Krupiński. Dlaczego się tak spieszą?

Opublikowano: 30.11.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2332

Dr inż. Jerzym Markowskim jest ekspertem górniczym i wybudował kopalnię Budryk. Portal „Tarnogorski” rozmawia z nim o kopalni Krupiński.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. NORB 30.11.2022 12:18

  Śpieszą się, zamykają kopalnie z naszymi naturalnymi bogactwami jakimi m.in. jest węgiel, który spokojnie nawet możnaby było zgazować pod ziemią w razie konieczności. W “szczekaczce” czyli TV już zapuścili reklamy wychwalające energię atomową, mimo że ani złóż uranu ani technologi ku utylizacji tych odpadów nie mamy. To jawne działanie na niekorzyść narodu. Dodatkowo można stwierdzić, iż to powodowanie zagrożenia bezpieczeństwa narodowego w sytuacji kryzysu energetycznego jaki nam zaprowadzono. Przecież łatwiej uruchomić wydobycie w kopalni która nie ma aktualnie wydobycia niż w takiej, gdzie cała infrastruktura została zniszczona i zdewastowana. Oczywiście w łże-TV ani słowa o tym. Nierządem Polska stoi …

 2. galacticjoel 30.11.2022 15:12

  Pozdrowienia dla parafian

  https://rumble.com/v1y2qru-pozdrowienia-dla-parafian..html?mref=pzf5d&mc=81xth

 3. replikant3d 30.11.2022 16:21

  No cóż ,,pan każe sługa musi,, Wielki reset musi być…

 4. Szwęda 30.11.2022 18:04

  Jak nie zostaną osądzeni i straceni ci szubrawcy, niszczyciele Polski i narodu polskiego, to już niech lepiej będzie jakiś kataklizm albo atomokalipsa i koniec świata!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.