Czy paliwa wystarczy na 90 dni?

Opublikowano: 03.10.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1514

W dzisiejszym odcinku „Bądź na bieżąco” kilka palących kwestii. Pierwsza to kontrowersyjna decyzja KE o zatwierdzeniu ukraińskiego planu eksportu zbóż z pominięciem Polski i Węgier — jakie będą tego konsekwencje? Następnie zbadamy, czy 90-dniowe rezerwy paliwa w Polsce są wystarczające i jak rząd planuje walczyć z szarą strefą? Odsłonimy również nieocenzurowane opinie Polonii na temat wizyty prezydenta Dudy, które usłyszeli widzowie TVP. Na koniec, omówimy zwolnienie Czesława Michniewicza i jego wpływ na polski futbol.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.