Czy należy zawetować pakt migracyjny?

Opublikowano: 19.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 413

10 kwietnia Parlament Europejski uchwalił „pakt migracyjny”. Z polskich europosłów głosowali za nim tylko posłowie tzw. lewicy. Pakt, który miałby zacząć obowiązywać za dwa lata, zmusi Polskę do „dobrowolnej solidarności” z bogatymi krajami UE, do których ci imigranci zmierzają. Będziemy musieli przyjąć część tych ludzi na podstawie mechanizmów relokacji. Albo się od tej „dobrowolnej” solidarności wykupić, płacąc Niemcom i innym krajom, do których imigranci się kierują, haracz w wysokości 20 000 euro za jednego nieprzyjętego przez nas imigranta.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. emigrant001 19.04.2024 18:52

    Z polskich europosłów głosowali za nim tylko posłowie tzw. lewicy.
    Czy ktoś może wymienić tych szkodników z imienia i nazwiska. Jak również tych szkodników, którzy wsztrzymali się od głosu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.