Człowiek – wersja 2.0

Opublikowano: 28.02.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1698

Twórczy filmu rozważają, czy dzięki rozwojowi nowych technologii uda się naukowcom stworzyć nową, ulepszoną wersję człowieka.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. rozrabiaka 28.02.2024 11:40

  Oczywiście, “dzięki rozwojowi nowych technologii uda się naukowcom stworzyć nową, ulepszoną wersję człowieka” – tak, będą mniej jeść, przyjmą pakiet szczepionek, sztuczne mięsko – no to tak średnia wzrośnie z 75 lat do 30.
  Acha, nie zapomnijmy się zaczipować, bo nawet jedzenia nie dostaniemy bez tego rewelacyjnego wynalazku.

 2. Katarzyna TG 28.02.2024 11:48

  Globalistom się marzy taki pstryczek-wyłączniczek którym można ludzi wyłączyć zdalnie niczym maszynę. I zdaje się że to zadanie technologia mRNA i metoda CRISPR/Cas już po części realizują..

 3. rozrabiaka 28.02.2024 11:55

  Ja dodam, że człowiek 2.0 to można zaobserwować np. W Polsce u wyborców- znaczny wzrost inteligencji, mądrości, IQ.
  Zaobserwować można również takiego człowieka na wschodzie, na ukr: taki człowiek to zionie nienawiścią obecnie do Rosjan, wcześniej do samych siebie a wcześniej do Polaków i “jewreji” . Tak programować to sztuka, ktoś tam w – c i a – jest prawdziwym artystą można powiedzieć

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.