Biedni w najbogatszym kraju Europy

Opublikowano: 04.03.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1966

Luksemburg cieszy się reputacją oazy dobrobytu w Europie. Produkt krajowy brutto na mieszkańca jest ponad dwukrotnie wyższy niż w Niemczech. Ale Luksemburg ma też inne oblicze. Alexandra Oxacelay codziennie pomaga bezdomnym i ubogim w Wielkim Księstwie. Kuchnie prowadzone przez jej organizację pozarządową przyjmują coraz więcej osób, ofiar inflacji, kryzysu mieszkaniowego i imigrantów.

Źródło: Arte.tv


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 04.03.2024 17:48

    Tutaj lepiej, nie ma rasizmu? Niedługo cię zaczipują jak knura i całkiem zniewolą dopiero będziesz miał wspaniale, jak nigdzie indziej, a może wtedy zatęsknisz za “rasistowskimi” Węgrami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.