Żołnierz lotnictwa armii USA podpalił się przed ambasadą Izraela

Opublikowano: 26.02.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1897

Żołnierz lotnictwa armii Stanów Zjednoczonych podpalił się przed ambasadą Izraela w Waszyngtonie w akcie protestu przeciwko wojnie Izraela w Gazie.

Według straży pożarnej stolicy USA mężczyzna, którego nazwisko nie zostało natychmiast ujawnione, został w niedzielę przewieziony do szpitala z „krytycznymi obrażeniami zagrażającymi życiu”.

Agencja podała, że ​​służby ratownicze przybyły na miejsce tuż przed godziną 13:00 w odpowiedzi na „wezwanie o osobę palącą się przed ambasadą Izraela”. Strażacy przybyli na miejsce odkryli, że funkcjonariusze tajnych służb USA już ugasili pożar.

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych podały, że w zdarzeniu brał udział lotnik w czynnej służbie.

Amerykańskie media podały, że ubrany w dres i mężczyzna transmitował wydarzenie na żywo na „Twitchu”, deklarując, że „nie będzie współwinny ludobójstwa”, a następnie oblał się płynem i podpalił się, krzycząc „Wolna Palestyna!”, dopóki nie upadł na ziemię. Materiał filmowy został już usunięty z „Twitcha”. Lokalna policja poinformowała, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia.

Ambasada Izraela oświadczyła, że ​​żaden z jej pracowników nie odniósł obrażeń, a rzecznik powiedział „New York Times”, że cały personel jest bezpieczny.

W grudniu demonstrantka podpaliła się przed konsulatem Izraela w Atlancie. Na miejscu zdarzenia znaleziono flagę palestyńską i uznano, że był to wyraz „skrajnego protestu politycznego”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 26.02.2024 17:36

  Czy zrobi to jakieś wrażenie na ,,tresowanych małpach”? Pewnie potraktują to jako kolejny ciekawy filmik w zestawie.
  https://theuglytruth.xyz/im-an-american-doctor-who-went-to-gaza-what-i-saw-wasnt-war-it-was-annihilation/

 2. pikpok 26.02.2024 17:55

  Syjonistyczno-satanistyczne pasożytdy kabaalistyczne, które rządzą w USA, pewnie każą im zabezpieczać Izrael.

 3. rozrabiaka 26.02.2024 18:04

  “Ambasada Izraela oświadczyła, że ​​żaden z jej pracowników nie odniósł obrażeń, a rzecznik powiedział „New York Times”, że cały personel jest bezpieczny” – o! to całe szczęście!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.