Zdrowie w pracy

Opublikowano: 04.02.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 708

Praca jest ważną częścią życia, lecz często jest również przyczyną wielu chorób. Co można zrobić, by ludziom pracowało się lepiej, czyli zdrowiej? Przyglądamy się praktykom pionierskich firm.

Źródło: Arte.tv


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 04.02.2024 16:15

    “…się lepiej, czyli zdrowiej” – myślę, że odpowiednia podwyżka uczyni pracownikowi “lepiej”

    Jeżeli chodzi o “zdrowiej” a pracownik ma nadwagę, warto pomyśleć o wprowadzeniu zmian 12 h bez przerw i zakazie spożywania posiłków (ślad węglowy) oraz wody(susza na Antarktyce)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.