Włochate olbrzymy

Opublikowano: 21.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 861

Przypadek G. Kowalczyka: UFO, dogmeni i opętanie. 50 lat temu Amerykanin polskiego pochodzenia stał się świadkiem jednego z najdziwaczniejszych incydentów w historii ufologii. To, co mu się przydarzyło, choć absurdalne, nosiło znaczne podobieństwo do… objawień maryjnych.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 21.11.2023 20:34

  ” Manipulują świadomością obserwatorów ”

  Nawiązanie do objawień maryjnych – 18:00

  Wystarczy, że istoty kilka procent bardziej inteligentne od ludzi, posiadające dostęp do wysoce skutecznej i zaawansowanej technologii które pasożytują na gatunku ludzkim tak jak pchły na psie, skupione wokół jednego, scentralizowanego ośrodka władzy, skutecznie terroryzują mieszkańców tej planety.

  Człowiek jest zbudowany na zasadach fizyki, chemii, biologii i można nim manipulować z zewnątrz.

  Przecież nawet reprezentant psychopatów- pedofil i bawidamek Mahomet, wspominał, że nie był pewien czy został opętany, czy rzeczywiście miał kontakt z jakimiś bliżej nieokreślonymi bytami niematerialnymi. Interpretacja zdarzeń zależy tylko i wyłącznie od obserwatora zaistniałej sytuacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.