Wściekli rolnicy szukają działacza PiS

Opublikowano: 27.03.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne, Wideo

Liczba wyświetleń: 2007

Lista tematów: młyn we Francji (00:31), wkurzeni rolnicy szukają działacza z PiS-u za to, że ich oszukał (04:42), płatny „Facebook” (09:27) i rachunki za gaz z 2022 r. (12:46).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 27.03.2023 11:11

    Pierwszy temat o protestach, zbyt ogólnikowy a co z Macronem? Odkąd wyszło, że jest zamieszany w aferę korupcyjną to wysłał “pomoc” oraz zwiększył wiek emerytalny, wiedząc że będą zamieszki – z Shulzem jest podobnie, czy dowiemy się z programu na czyje zlecenie są wodzeni przywódcy Niemiec Francji i Polski, nie sądzę.
    Ciężko temat fb – cały internet płatny, nic nie wspomniał o lecących na łeb na szyję akcjach ani tik toku. Program zrobiony kompromisowo, aby łatwo i przyjemnie się oglądało, bez właściwych wniosków, niczego nie uczący.

  2. sanchop 27.03.2023 11:34

    Ostatni temat:Jakiś mityczny rząd i Orlen, w rządzie najważniejszy jest premier a w orlenie jego sługa obajtek, nie usłyszałem tego. Dziękuję, za ostrzeżenie – ufff nie jest tak źle jak myślałem wg redaktora to dopiero się zaczyna

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.