Ujawniła się wielka koalicja chanukowa

Opublikowano: 19.12.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 5482

„Na szczeblu centralnym władz Rzeczypospolitej Polskiej ujawniła nam się nowa, wielka koalicja chanukowa” – powiedział w poniedziałek poseł Grzegorz Braun na konferencji prasowej w Rzeszowie.

Poseł Braun wziął w poniedziałek udział w konferencji prasowej pod hasłem: „Tu jest Polska, a nie Polin”, zorganizowanej przed jego biurem poselskim w Rzeszowie. Nawiązując do tematu konferencji, Braun zaznaczył, że tu jest Polska, miasto Rzeszów, dawne województwo lwowskie, dziś województwo podkarpackie, „a tymczasem na szczeblu centralnym władz Rzeczypospolitej Polskiej ujawniła nam się nowa, wielka koalicja chanukowa”.

„Wydarzenia ostatnich dni pokazały, że są kwestie, w których między stronami sporu, na pozór czasem bardzo zaciekłego sporu PiS, PO z przystawkami, w kwestiach kardynalnych tego sporu nie ma” – przekonywał. Wskazał, że „ta zjednoczona koalicja, zjednoczony front chanukowy” to są ci sami ludzie, którzy tworzyli w poprzednich latach „wielką koalicję covidową i wielką koalicję podżegaczy wojennych”. „To wszystko słudzy narodu ukraińskiego, być może wszystkich innych narodów, tylko nie polskiego narodu. Taka jest ich hierarchia wartości” – ocenił poseł.

Dodał, że ci, co wcześniej narzucali szczepienia przeciwcovidowe i segregację sanitarną, to są ci sami ludzie, którzy teraz tworzą „wielką koalicję chanukową”. „To są ci sami ludzie, od lewej do prawej w Wysokiej Izbie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. To powinno państwu dawać do myślenia, że ta sama wielka koalicja chanukowa i dziś nazywa antysemityzmem, faszyzmem, to, co jest aktem przywrócenia normalności, co jest aktem upomnienia się o to, żeby to polskie tradycje i polskie prawa i zasady były respektowane przede wszystkim na naszym terytorium” – przekonywał Braun.

Konferencję prasową, która odbyła się w pobliżu biura poselskiego Brauna oraz Ratusza, zakłócał cały czas przedstawiciel Obywateli RP Dariusz Bobak. Wykrzykiwał przez megafon hasła, m.in.: „Precz z antysemitami, precz z polskim faszyzmem, precz z nacjonalizmem”, „Protestujemy przeciwko aktom antysemickim w polskim Sejmie”. Został wylegitymowany przez policję, która także go uciszała, ale bezskutecznie. Braun, odnosząc się do tych okrzyków, powiedział, zwracając się do dziennikarzy, że jest to „egzemplarz, żeby nie powiedzieć kliniczny przypadek”. „Wszystko, co jest polskim patriotyzmem, będzie nazwane faszyzmem” – ocenił.

Zapytany o to, czy widząc konsekwencje swojego czynu w Sejmie, zrobiłby to jeszcze raz, Braun odpowiedział, że obserwuje „przekraczające jego wcześniejsze wyobrażenia i nadzieje bardzo pozytywne konsekwencje”. „Bo pozytywem jest niewątpliwie wyjaśnienie na polskiej scenie politycznej. Sytuacja na polskiej scenie politycznej wyjaśniła się. Mamy do czynienia z będącymi, niestety w mniejszości, normalnymi Polakami w konfrontacji z wielkim, zjednoczonym frontem chanukowym, który tworzy koalicję ponad podziałami w aktualnym parlamencie” – mówił.

Autorstwo: RP
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. Murphy 19.12.2023 13:23

  Jak by chciał być taki akuratny, aby walczyć o to by rząd polski był świecki, to musiał by też zarządać usunięcia krzyży z sejmu.

  Niestety GB jest kościelny, więc to co robi jest jedynie hipokryzją.

 2. pikpok 19.12.2023 13:43

  ,,To wszystko słudzy…” globalnych pasożytdów – mafia Rothschilda z Sorosem na czele?

 3. rici 19.12.2023 13:48

  Osobiscie nie wierze ludziom, ktorzy mowia bez przerwy “szczesc boze”.
  Ale Braun zwrocil uwage na to ze jestesmy pod zydowska okupacja, i chwala mu za to.
  Bardzo niewielu Polakow zdawalo sobie z tego sprawe. Wiem bo jak rozmawiam z ludzmi i mowie ze ten czy ten to zyd, a wiekszosc odpowiada , ze ty wszedzie widzisz tylko zydow. A ja wiem o tym juz od konca lat 70-tych, gdy bylem czlonkiem TP “Grunwald”.

 4. hashi 19.12.2023 14:57

  @Murphy On nie walczy by rząd był świecki tylko by był Polski nie rozumiesz przesłania. Katolików mamy 90% a Judeiczyków 0.1%, a syjonistów z Chabat Lubawicz którzy palą świeczki chanukowe jako symbol swojego triumfu i mordu nad niewiernymi jest 0.00001 % . Dlaczego mamy palić świeczki sekciarzy talmudycznych których jest garstka ale chcą utworzyć syjonistyczny rząd światowy i kontrolują puki co 60% świata. To niema nic wspólnego z religią syjonizm to ruch polityczny nie religijny. Sami Żydzi nieuznają syjonistów i ich sekt pokroju chabat lubawicz. Akt zgaszenia chanukiji satanistów był potrzebny i niema nic wspólnego z żydowską menorą bo ta może być palona tylko w synagodze. Dla syjonu każdy innowierca to zwierz, bvdło ludzkie, które należy okradać mordować kiedy jest szczytny cel bo ma im służyć, i to zapisane jest w talmudzie babilońskim. Dla nich jedzenie z gojami jest jak jedzenie z psem. Ludzie nic nie rozumieją jak zwykle, widzą tylko wariata z gaśnicą.
  A to jest III wojna światowa o nowy syjonistyczny łagr. Jak krytykujesz Brauna stoisz po stronie wrogów ludzkości.

 5. Szwęda 19.12.2023 17:14

  Największą tragedią i zmorą ludzkości jest niewiedza, głupota i ignorancja i zła wola.

 6. replikant3d 19.12.2023 17:40

  Szwęda, czyli obecnie niestety, wiekszość społeczeństwa…

 7. Katarzyna TG 19.12.2023 19:47

  Ci co walczyli o wolną Polskę przewracają się w grobach, nie dość że okupacja euro-kołchoźnicza to jeszcze syjonizm ..

 8. Janusz 19.12.2023 21:34

  Tak Hołownia określił zarzuty dla Brauna. Braun wtargnął do bożnicy i tam dokonał zakłócenia obrządku religijnego. Teraz rozumiem czym jest siedziba polskiego parlamentu.

 9. Szurnięty Mędrzec 20.12.2023 04:37

  @hashi to dobrze, że jest tyle różnych opinii, niech Murphy sobie krytykuje, cenę jego opinię tak jak twoją 🙂

 10. Wolfman 20.12.2023 12:08

  Problem w tym ze kazdy chcę by w 5 min ludzie wyszli ze sredniowiecza i uruchomili mozgi w 100%. Daleką to droga, kolejne wieki

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.