Takie są puste półki sklepów w Rosji

Opublikowano: 07.02.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 3525

https://www.youtube.com/watch?v=RGVjUEH6O_A

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. replikant3d 07.02.2023 19:00

    tak jak z ,,podobno,, biedną Białorusią…propaganda swoje a rzeczywistość zupełnie inna…

  2. AlbertW41 08.02.2023 02:32

    Kolega swietnie mowi po polsku. Nie wiedzialem ze istniejecos takiego jak jezyk bialoruski. Najsmieszniejsze jest to ze McDoanlad sie wycofal ale KFC i BK zostali. Taki rynek stracic przez glupote. Ceny troche wysokie ale to pewnie w Moskwie. Wybor jak i ceny beda inne na prowincji.

  3. KubaD. 09.02.2023 12:46

    Przecież to nie chodzi o odcięcie Rosji a o zubożenie Europy. Jeżeli zablokowanie danego produktu nie wpływa na biedę w Europie to po co go blokować.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.