Rozszyfrowano “straszne proroctwo” Kaddafiego

Opublikowano: 19.07.2018 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 553

Proroctwo libijskiego polityka rozszyfrował rosyjski badacz Andriej Tiuniajew.

Muammar Kaddafi, „należący” do dwóch różnych wspólnot i biorący pod uwagę doświadczenie swojego kraju oraz przykład państw europejskich, wyraził zaskakujące przypuszczenie dotyczące przyszłości świata. Naukowcy rozszyfrowali jego komunikat.

Polityk skupił uwagę na różnicach ludzkich ras. Jego zdaniem światem będą rządzić czarnoskórzy. Mimo że rozwój państw europejskich dominuje, mieszkańcy tych krajów przegrywają pod względem liczby urodzeń. W tym przypadku zdecydowaną przewagę mają czarnoskórzy. Dodatkowo ze związku białej i czarnoskórej osoby rodzi się mulat. Takie zmiany w puli genowej powodują wzrost populacji czarnoskórych.

W związku z tym ekspert twierdzi, że „straszliwe proroctwo” polityka spełni się bardzo szybko, ponieważ liczba rdzennych mieszkańców państw europejskich gwałtownie spada. Ekspert podkreśla, że zgadza się z przewidywaniami Kaddafiego — światem będą rządzić czarnoskórzy.

Według danych statystycznych naukowców z początku ubiegłego roku białych zostało 6-8%, mimo że w połowie XIX wieku było ich 50%, a w połowie XX wieku — 22%. Naukowcy ostrożnie mówią o przyczynach takiego spadku, ponieważ praktycznie nie są w stanie wpłynąć na procesy wzrostu i spadku liczby ludności.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Rocky 19.07.2018 19:17

  Witam, mam uwagi do tego “newsa” z pl.SputnikNews.com
  1. “W związku z tym ekspert twierdzi” – co to za ekspert? Nic o nim nie wiadomo.
  2. “Według danych statystycznych naukowców” – co to są statystyczni naukowcy?
  🙂

  Informacji tak nierzetelnych chyba nie warto powielać. Co prawda zwiększają różnorodność tego portalu, ale też obniżają jego jakość. 🙁

 2. kozik 19.07.2018 22:35

  Oj tam. Jak czarnoskórzy imigranci musieliby kupować mieszkania na kredyt, a nie na socjal, to ich dzietność szybko obniżyłaby się do poziomu bladych twarzy.
  Poza tym blade twarze używają pełno chemii, która upośledza płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Do tego dochodzą szczepienia, nowotwory z obżarstwa(stałego nadmiaru insuliny), a owoc żywota twojego je ZUS! Dzietność na poziomie 1.4, to sukces!

  U Amiszów nie ma problemu z płodnością, autyzmem, więc w czym problem?

  To, co może zagrozić ciemnoskórym w umiarkowanych szerokościach i wyżej, to brak witaminy D i powszechne szczepienia, które w związku z tym będą selektywnie niszczyć zdrowie ich dzieci.
  Analogicznie rudzi, bladzi i piegowaci nie powinni pchać się na równik.
  Twierdzenia, że wszyscy ludzie są równi i tacy sami jest paplaniną marksistów i masonów.

 3. Aida 20.07.2018 08:11

  W związku z tym ekspert twierdzi…
  Wiarygodność jak na Pudelku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.