Ratunku! Planeta się pali!

Opublikowano: 06.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 994

Jednak rządzą nami zieloni wariaci. Dwa przykłady polityków — klimatystów, którzy nie jeżdżą samochodami elektrycznymi. Dlaczego? Sami posłuchajcie…

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Kaczor3333 06.03.2024 08:42

  Otake ojczyzne i takich ludzi bedziem bronić.

 2. Krisnow 06.03.2024 10:10

  TO NIE CI POLITYCY SĄ IDIOTAMI TYLKO LUIDZIE KTÓRZY ICH OD LAT WYBIERAJĄ!!! CI POLITYCY POD PRZYKRYWKĄ NIEPEŁNOSPRYTNYCH DOSKONALE REALIZUJĄ CELE GLOBALISTÓW ORAZ SWOJE!!! TYLE…..

 3. rozrabiaka 06.03.2024 12:04

  Niektórzy ludzie widzą duchy, zjawiska, słyszą głosy a oni widzą pożar

 4. Katarzyna TG 06.03.2024 15:31

  To szare komórki im skwierczą jak przypalane na teflonowej patelni.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.