Polacy mają być biedni i bezradni!

Opublikowano: 22.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1760

Mamy masowe zwolnienia w Polsce. Czy to początek upadku gospodarki? Jak Zielony Ład nam dowala? Czy naprawdę Polak ma być biedny, bo rządowi łatwiej się rządzi bezradnymi i zależnymi od władz obywatelami? Rozmowa z dr. Arturem Bartoszewiczem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Stanlley 22.04.2024 12:37

  Powiem wam kilka rzeczy na ten temat. Więc po pierwsze pan dr w innych nagraniach uważa że powinno się przeszkolić 5 mln Polaków na wypadek wojny z Rosją – taki program strzelnica+ . Dziwne poglądy jak na ekonomistę bo ludzie powinni robić kariery a nie bawić się w harcerzyków a potem zostać wysłani na ubój.

  Po drugie… syndrom sztokholmski w pełnej krasie, wiem bo zbieram podpisy dla jedynego antywojennego ugrupowania : https://kwwrdip.pl/ Generalnie ludzie nie chcą podpisywać, jest czas na zbieranie członków komisji wyborczych – za jeden dzień dieta 700zł , wyobraźcie sobie że nie ma chętnych. Generalnie im się kompletnie nic nie chce… bardzo smutne ale będą mieli to na co zapracowali a my myślący niestety zostaniemy pociągnięci na dno z tą resztą…

 2. Szwęda 22.04.2024 13:55

  Zagłada i unicestwienie Polski i Polaków będzie z winy i z powodu nikogo i niczego innego jak samych Polaków.

 3. niecowiedzacy 23.04.2024 01:46

  Szanowny Pan dr. Artur Bartoszewicz albo ma sklerozę albo gra w grę Solidarość (tylko kto z kim się solidaryzuje). Związek zawodowy Solidarność został perfidnie i cynicznie zaplanowany przez siły wrogie Polakom i Polsce (bo nie powstał z buntu prostych ludzi jak się wmawia) został nam wszczepiony by nas wyniszczyć intelektualnie około 1980 roku. Nie ma znaczenia kto rządzi, każdy rząd realizuje politykę pozbawiającą Polaków przyszłości, przez posiadanie coraz mniejszej ilości dzieci. Brak dostępu do większej ilości pieniędzy i wynikające z tego wszelkie kłopoty. A Pan dr. nie chce pamiętać iż tak było na początku rządów ludzi Solidarnych. Pan dr. miał niezłe koryto i miękki fotel a tu go koledzy z innej paczki wyrolowli i teraz biadoli jak mu teraz jest źle. Sam sobie jest winien iż uczestniczy w plugawym procederze wyniszczania Polaków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.