Jak budować zdrowy związek

Opublikowano: 15.07.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 271

Michał Pasterski w swojej audycji opowiada o tworzeniu zdrowego, prawdziwego związku i dzieli się najważniejszymi spostrzeżeniami. Możesz się spodziewać samych praktycznych wskazówek wynikających z jego własnych doświadczeń. Podczas tej audycji dowiesz się między innymi: jak rozmawiać ze swoim partnerem, aby rozwiązać każdy konflikt i unikać niepotrzebnych kłótni, jak zamiast udawania i wygórowanych oczekiwań otworzyć się na wzajemną akceptację, porozumienie i współpracę, jak być najlepszym przyjacielem swojego partnera i bezustannie rozwijać wzajemną ciekawość, bliskość i namiętność.

Autorstwo: Michał Pasterski
Źródła: YouTube.com, LifeArchitect.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.