Pozytywna asertywność

Opublikowano: 18.07.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 15

Zdrowa i autentyczna asertywność to umiejętność, dzięki której będziesz mógł żyć po swojemu, będąc zawsze w zgodzie ze sobą. Wiele osób podświadomie nie chce być asertywnym, kojarząc tę cechę z arogancją i brakiem uprzejmości. W trakcie audycji dowiesz się, dlaczego takie spojrzenie na asertywność jest błędne i jak połączyć umiejętność odmawiania z uprzejmą, szczerą i bezpośrednią komunikacją. Z tej audycji dowiesz się między innymi: dlaczego do tej pory nie byłeś asertywny i jak to zmienić, jak w 3 krokach zbudować asertywny komunikat, jak swobodnie, szczerze i uprzejmie wyrażać swoje zdanie i potrzeby.

Autorstwo: Michał Pasterski
Źródła: YouTube.com, LifeArchitect.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o