Pozytywna asertywność

Opublikowano: 18.07.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 238

Zdrowa i autentyczna asertywność to umiejętność, dzięki której będziesz mógł żyć po swojemu, będąc zawsze w zgodzie ze sobą. Wiele osób podświadomie nie chce być asertywnym, kojarząc tę cechę z arogancją i brakiem uprzejmości. W trakcie audycji dowiesz się, dlaczego takie spojrzenie na asertywność jest błędne i jak połączyć umiejętność odmawiania z uprzejmą, szczerą i bezpośrednią komunikacją. Z tej audycji dowiesz się między innymi: dlaczego do tej pory nie byłeś asertywny i jak to zmienić, jak w 3 krokach zbudować asertywny komunikat, jak swobodnie, szczerze i uprzejmie wyrażać swoje zdanie i potrzeby.

Autorstwo: Michał Pasterski
Źródła: YouTube.com, LifeArchitect.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.