Autostopem przez życie

Opublikowano: 20.07.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 6

Odkrywanie świata to fascynująca rzecz. Nie sposób wymienić wszystkich korzyści płynących z podróżowania. Wielu ludzi boi się jednak dalekich eskapad, z powodu błędnych przekonań zakodowanych w ich podświadomości. Wynikają one często z niewiedzy, uprzedzeń i strachu przed tym, co nowe. Mylnie uważa się także, że aby zwiedzać trzeba dysponować dużymi funduszami. Dlatego do wzięcia udziału w kolejnej audycji postanowiliśmy zaprosić kogoś, kto obali te mity i opowie Wam o tym, jak czerpać niezwykłą radość i korzyści z tego, co nieznane. Był to Przemek Skokowski – podróżnik i autor bloga Autostopem-przez-zycie.pl oraz książki „Autostopem przez życie”, który przemierzył prawie 100 tysięcy kilometrów autostopem. Laureat nagrody podróżniczej Kolosy 2012 za projekt “Miłość, szczęście i marzenia”. Uważa, ze podróżowanie jest najlepszym sposobem na poznanie siebie i tego, co jest tak naprawdę ważne w naszym życiu. W czasie swoich wypraw śmiało zadaje mądre pytania ludziom różnych narodowości i wyznań.

Z tej audycji dowiesz się między innymi w jaki sposób podróże zmieniają życie, czy dzięki podróżowaniu można odnaleźć swój cel, jak pozbyć się strachu przed dalekimi podróżami, jak podróżować nie mając na to pieniędzy.

Autorstwo: Michał Pasterski
Źródła: YouTube.com, LifeArchitect.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o