Autostopem przez życie

Opublikowano: 20.07.2019 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 292

Odkrywanie świata to fascynująca rzecz. Nie sposób wymienić wszystkich korzyści płynących z podróżowania. Wielu ludzi boi się jednak dalekich eskapad, z powodu błędnych przekonań zakodowanych w ich podświadomości. Wynikają one często z niewiedzy, uprzedzeń i strachu przed tym, co nowe. Mylnie uważa się także, że aby zwiedzać trzeba dysponować dużymi funduszami. Dlatego do wzięcia udziału w kolejnej audycji postanowiliśmy zaprosić kogoś, kto obali te mity i opowie Wam o tym, jak czerpać niezwykłą radość i korzyści z tego, co nieznane. Był to Przemek Skokowski – podróżnik i autor bloga Autostopem-przez-zycie.pl oraz książki „Autostopem przez życie”, który przemierzył prawie 100 tysięcy kilometrów autostopem. Laureat nagrody podróżniczej Kolosy 2012 za projekt “Miłość, szczęście i marzenia”. Uważa, ze podróżowanie jest najlepszym sposobem na poznanie siebie i tego, co jest tak naprawdę ważne w naszym życiu. W czasie swoich wypraw śmiało zadaje mądre pytania ludziom różnych narodowości i wyznań.

Z tej audycji dowiesz się między innymi w jaki sposób podróże zmieniają życie, czy dzięki podróżowaniu można odnaleźć swój cel, jak pozbyć się strachu przed dalekimi podróżami, jak podróżować nie mając na to pieniędzy.

Autorstwo: Michał Pasterski
Źródła: YouTube.com, LifeArchitect.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.