Młoda Brytyjka odpiłowała sobie rękę

Opublikowano: 14.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 767

Na makabryczny pomysł wpadła pewna młoda kobieta, Julija Adlesic, która postanowiła obciąć sobie dłoń by… wyłudzić 1 mln GBP odszkodowania. Cała sprawa wyszła jednak na jaw i kobieta została skazana na 2 lata więzienia.

Ten iście makabryczny, ale prosty plan, miał pomóc 22-letniej Juliji Adlesic wydobyć się z długów. Słowenka, we współpracy ze swoim chłopakiem, wykupiła aż pięć polis ubezpieczeniowych na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, a następnie… odpiłowała sobie rękę. Natychmiast po tym „nieszczęśliwym wypadku” para udała się do szpitala, a odciętą dłoń zostawiła w mieszkaniu. Chodziło o to, by ręki nie dało się przyszyć i by szkoda na zdrowiu była nieodwracalna. Dodajmy też, że przebiegli Słoweńcy wyznali w szpitalu, że kobieta przez przypadek odcięła sobie dłoń w trakcie przycinania gałęzi w przydomowym ogrodzie.

Gdy sprawa trafiła do sądu to szybko okazało się, że młodzi Słoweńcy chcieli tak naprawdę oszukać firmy ubezpieczeniowe i wyłudzić od nich wypłatę odszkodowania w wysokości £1 mln. Śledztwo wykazało jednak, że para nie tylko zdecydowała się wykupić pięć polis ubezpieczeniowych na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu w ciągu roku przed zaistnieniem wydarzenia, ale też że na kilka dni przed nim sprawdzała w internecie wiadomości odnośnie protez ręki. Niestety plan Słoweńców się nie powiódł, ponieważ po dotarciu do szpitala chirurdzy zalecili natychmiastowe odnalezienie obciętej dłoni, którą ostatecznie udało im się przyszyć.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Collega 14.09.2020 16:56

    Dawniej złodziejom obcinano dłonie.
    Teraz się je przyszywa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.