Niebezpieczny trend na „TikToku”

Opublikowano: 17.07.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1829

Na popularnym „TikToku” pojawił się niebezpieczny trend wrzucania przez młode dziewczyny nagrań po operacji usunięcia piersi. Znany bloger Waldemar Krysiak ostrzega, że nagrania są bardzo popularne wśród młodych osób i aktywistów LGBT.

Przedstawiający się jako prawicowy homoseksualista bloger Waldemar Krysiak po raz kolejny obnaża absurdy środowisk LGBT. Wskazał, że na popularnym portalu do przesyłania krótkich nagrań pojawił się bardzo niebezpieczny trend. Młode dziewczyny pokazują się z bliznami po usunięciu piersi. „Nowy trend na TikToku: Młode dziewczyny, które identyfikują się jako #trans #gender mężczyźni lub osoby niebinarne, chwalą się usunięciem piersi, sutków i bliznami. Filmiki te cieszą się popularnością szczególnie wśród dzieci i aktywistów” – informuje znany bloger Waldemar Krysiak.

„Przerażające. Ale trzeba o tym mówić, żeby chronić miliony młodych dziewcząt, które będzie się w imię chorej, antyrozumowej, antynaukowej ideologii namawiać do nieodwracalnego samookaleczenia. Uważajcie na swoje córki, siostry, bliskie” – podkreślił publikujący m.in. na łamach „Nowego Ładu” i „Mediów Narodowych” publicysta Kacper Kita.

Warto podkreślić, że w przyszłości takie ofiary może spotkać kryzys tożsamościowy, który może skończyć się terapią psychologiczną.

Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. kufel10 19.07.2022 04:37

    Powinny w pakiecie pozaszywać sobie te, nazwijmy to – norki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.