Wywiad z Łukaszenką

Opublikowano: 28.08.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2423

Wywiad ukraińskiej dziennikarki Diany Panczenko z prezydentem Białorusi Alaksandrem Łukaszenką. Rozmowa bez pytań tabu na najbardziej palące tematy. Jaka przyszłość czeka naszych południowych sąsiadów? Czego powinni nauczyć się ludzie Zachodu? Mocne argumenty na rzecz pokoju.

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. galacticjoel 29.08.2023 08:30

    MO Rosji: Polska brała udział w badaniach w laboratoriach biologicznych na Ukrainie

    https://pl.sputniknews.com/20220511/mo-rosji-polska-brala-udzial-w-badaniach-w-laboratoriach-biologicznych-na-ukrainie-17858842.html

    (Wklejka usunięta, link i tytuł pozostawione – patrz regulamin WM punkt 5e pod kątek wklejania w komentarzach treści cudzego autorstwa. Admin WM)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.