Ludzkość słabnie i traci zainteresowanie seksem

Opublikowano: 23.12.2020 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1900

W ciągu ostatniego półwiecza ludzie w Europie i na świecie osłabili się o kilkadziesiąt procent. Najwyraźniej w tym samym tempie tracą zainteresowanie seksem i stają się bardziej podatni na wiele chorób. To nie tylko kwestia malejącej męskości u mężczyzn i coraz silniejszych kobiet. Mamy po prostu do czynienia z bezpośrednim zagrożeniem dla zdrowia obu płci.

Przez ostatnie pół wieku poziom testosteronu u mężczyzn stale spadał. Ich siła mięśniowa też niezmiennie spada, pomimo mody na sale fitness i zdrowy tryb życia. Najwyraźniej to samo dzieje się z aktywnością seksualną. Jednak najnowsza praca pokazuje, że kłopoty związane z niedoborem tego hormonu mogą być znacznie szersze. Wygląda na to, że zwiększa się ryzyko wystąpienia cukrzycy i być może innych niezbyt przyjemnych rzeczy. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i czy to się kiedyś skończy.

Mamy tendencję do przedstawiania historii ludzi jako rozwoju, w którym następna faza jest lepsza od poprzedniej, ale w życiu jest wiele przykładów, że tak nie jest. Na przykład niezawodnie wiadomo, że zachorowalność na raka w społeczeństwie stale rośnie, podobnie jak występowania szeregu innych chorób. Co więcej, przyczyna tkwi głównie nie w jakimś zanieczyszczeniu, ale w tych aspektach życia ludzkiego, które są zwykle uważane za postępowe.

Niemniej jednak idea jakiegoś postępu, który przenika wszystkie obszary życia ludzi i stale rzekomo poprawia nasze życie, zmierza donikąd. Oto typowy przykład. Wiele osób uważa, że sport kocha się dziś znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a życie seksualne ludzi jest bardziej aktywne niż w poprzednich dekadach, mając na uwadze dobrze znane uprzedzenia w sferze seksualnej. W obu przypadkach jest jednak odwrotnie.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Murphy 23.12.2020 13:03

  Kiedyś było mniej innych rozrywek to i pewnie zainteresowanie seksem było większe. Poza tym jak teraz tak wiele tych silnych kobiet to i może zainteresowanie takimi niekobiecymi kobietami jest małe?

 2. BANDZIORkaq 23.12.2020 15:21

  Widząc co się dzieje, traci się nawet na wstanie rano z łóżka, o baraszkowaniu nie wspomnę. Zmęczony i podduszony człowiek traci zainteresowanie seksem, apetyt. Powoli stajemy się zombiakami .

 3. Flibusta 23.12.2020 19:17

  Ludzie są przytruci, niedotlenieni i zestresowani. BANDZIORkag ma rację. Komu chce się baraszkować w takie dni. Przecież odkąd pamiętam cały czas się nas straszy. Najpierw wojną z imperializmem (mam 60+) potem komuchami, potem aids-em, potem dodatkowo mlekiem, masłem, mięsem, słoniną, chlebem, cukrem, mąką, globalnym ociepleniem, dziurą ozonową (jakoś nikt teraz o niej nie mówi!), wreszcie covidem, lockdownem, chińczykami, muzułmanami i nie wiem już czym jeszcze hi..hi..

 4. kufel10 25.12.2020 05:19

  Niestety wiele jest takich babo-chłopów że by mi nie stanął nawet jakby, go trzepnął 2 razy w rynne i raz o parapet. Mentalne babo-chłopy są odpychające, powinny jeszcze brody zapuszczać, na głowie oczywiście.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.