Kukiz’15 domaga się jawności ws. TTIP

Opublikowano: 30.05.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 774

Paweł Kukiz poinformował, że jego ruch składa interpelację ws. jawności negocjacji dot. umowy handlowej TTIP

Lider klubu Kukiz’15 informując o składanej interpelacji napisał na “Facebooku”: “Negocjacje między USA i Unią Europejską ws. umowy o handu (TTIP) dotyczą wszystkich obywateli, a toczą się ponad głowami społeczeństwa. Mało tego! Są tajne nawet dla większości posłów i senatorów. Jako ruch obywatelski Kukiz ’15 sprzeciwiamy się temu i stajemy po stronie obywateli.”

Jak pisze Paweł Kukiz, interpelacja jest podyktowana koniecznością ochrony polskich obywateli. “Musimy chronić polski handel, naszych przedsiębiorców i konsumentów. Dlatego domagamy się m.in informacji, dlaczego umowa dotycząca wszystkich Polaków negocjowana jest w tajemnicy i kiedy społeczeństwo zostanie poinformowane o jej treści” – pisze polityk.

Źródło: Stefczyk.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. ZIWK 30.05.2016 17:53

    Tak trzymać!

  2. mail925 30.05.2016 19:01

    Kukiz jak Lepper szykuje się do samobójstwa. Zdecyduje się jak tylko go w domu zastaną. 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.