Jawny spisek, czyli jak zdobyć władzę nad światem

Opublikowano: 02.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 917

Streszczenie instrukcji jak zdobyć władzę nad światem napisanej w 1928 roku przez Herberta Georga Wellsa pod tytułem „Open Conspiracy”, czyli po polsku „Jawny spisek”. Książka ta była tzw. mapą drogową światowych przemian, które nastąpiły i następują od czasu II wojny światowej. W oparciu o dokładnie tę wizję przemian, swoje słynne dystopiczne powieści napisali George Orwell i Aldous Huxley, w których opisali świat zbudowany na instrukcjach H.G. Wellsa.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.